Změny rozvrhu na pondělí 23.9.2019

2.A / 1 (MAT) - VET - Ing. Morovjan

 


 

Změny rozvrhu na pátek 20.9.2019

2. A   PRA   p. Pidrman
_________________________________
1.CH / 1 (ANJ) - ZAM - Ing.Paseková
1.CH / 3 (BIO)  - CHZ - Ing.Gregorová

3. A / 4,5   -  cv.EKO - Ing.Paseková

3.CH / 5 (MLV) - VET - Ing.Morovjan

4.AB / 1 (CHZ,OŽP)  - CJL - Mgr.Češpírová
4.AB / 2 (ANJ) - ZSV - Mgr.Hamouz
4. A  / 3 (PER) - CHZ - Ing.Kup

 

 


 

Změny rozvrhu na čtvrtek 19.9.2019

3. A  PRA   p. Pidrman

3.CH   PRA  Ing.Špička, Ing.Urbanová
___________________________________

1.CH / 5        -   CJL - Mgr.Češpírová
1.CH / 6        -  CHE - Ing.Krajčiová
1.CH / 6 - 9 (PRA) - není
1.CH / 7  - oběd

2. A / 1 (CHZ) - ZAM - Ing.Odvárka
2. A / 2 (VET) -  BIO  - Ing.Krajčiová

2.CH / 4 (ANJ) -  KYN - p. Panochová
2.CH / 6 (CHZ) - MAT - Mgr.Truksová 

4.AB / 3 (MAM,KRE) - ZSV - Mgr.Hamouz
4.AB / 4 (CHZ,APB)  - EKO - Ing.Paseková

4.CH / 3 (ANJ) - CJL - Mgr.Češpírová

  


 

Změny rozvrhu na středu 18.9.2019

2.CH   PRA   p. Pidrman, Ing.Odvárka

Atletický pohár - vybraní žáci - Ing.Krajčiová
_______________________________________
1. A / 1 (BIO) - ANJ - Ing.Laitnerová
1. A / 5,6   - cv.PER - Ing.Gregorová

1.CH / 5 (CHE) - BIO - Ing.Pazdera

2. A / 3 (BIO)  -  CJL - Mgr.Lemonová
2. A / 5 (ZAM) - ANJ - Mgr.Štruncová

3. A / 2 (ZAM) - ZSV - Mgr.Hamouz
3. A / 6 (ZSV) - ZAM - Ing.Pazdera

3.CH / 5,6   - IKT  - Mgr.Pelcová

4. A / 4 (PER) - CHZ - Ing.Kup

4.CH / 1 (MAT) - CHEX - Ing.Morovjan
4.CH / 3 (MLV) -  MAT  - Mgr.Truksová

 

 


 

Změny rozvrhu na úterý 17.9.2019

4.CH    PRA   Ing.Morovjan, Ing.Kup
________________________________
2. A / 3 (VET) - MOV - Mgr.Hamouz

3. A / 3 (CJL) - PER - Ing.Pazdera
3. A / 4 (CHZ) - CJL - Mgr.Češpírová

4. A / 5 (CHZ) - PER - Ing.Gregorová 

 


 

Změny rozvrhu na pondělí 16.9.2019

4.AB / 8, 9 – IKT – Ing. Pazdera
4.CH / 1 (PER) – CHEX – Ing. Morovjan
4.CH / 8, 9 – cv. PER – Ing. Odvárka

 


 

Změny rozvrhu na pátek 13.9.2019

4. A   PRA   Ing.Pazdera
4. B   PRA   Ing.Krajčiová
_________________________________
1. A / 3 (BIO) - CHZ - Ing.Gregorová

1.CH / 2 (ETE)  - ANJ - Mgr.Štruncová
                            ANJ - Mgr.Laitnerová
1.CH / 3 (BIO)   - ZSV - Ing.Paseková
1.CH / 4 (CHE) - MAT - Mgr.Truksová

2.CH / 1 (CHE)   - CJL - Mgr.Češpírová
2.CH / 4 (CHEX) - BIO - Ing.Odvárka

3.CH / 3 (CHEX) -  MLV - Ing.Odvárka
3.CH / 5 (MLV)    - CHK - Ing.Štolcová
3.CH / 6 (VET)    -  MLV - Ing.Odvárka

4.CH / 1 (CHEX) - ZSV - Mgr.Hamouz
4.CH / 5 (TEV)    - CJL - Mgr.Češpírová

 

 

 


 

Změny rozvrhu na čtvrtek 12.9.2019

Maturitní zkoušky podzim - cvičebna CHZ

2. A  PRA   p. Pidrman
_______________________________________
1. A / 2 (CJL)  -  BIO - Ing.Krajčiová
1. A / 3 (MAT) - CHE - Mgr.Truksová

2.CH / 1 (CJL) - CHEX - Ing.Morovjan
2.CH / 4   ANJ - spojená hod. Ing.Laitnerová
2.CH / 6 (CHZ) - ZAM - Ing.Odvárka

3. A / 1 (ANJ)  - EKO - Ing.Paseková
3. A / 3 (CHZ) -  MAT - Mgr.Pelcová
3. A / 4 (MAT) -  CJL  - Mgr.Češpírová
3. A / 5 (CJL)  -  MAT - Mgr.Pelcová
3. A / 6 (TEV) -  ZSV - Mgr.Hamouz

3.CH / 5 (ANJ) -  CJL - Mgr.Češpírová
3.CH / 6 (TEV) - ZSV - Mgr.Hamouz

4.AB / 1 (EKO) - MAM - Ing.Pazdera
                         - KRE - Ing.Odvárka
4.AB / 2 (ZSV) - PER,APB - Ing.Gregorová
4.AB / 3 (MAM,KRE) - EKO - Ing.Paseková

4.CH / 1 (ZSV) - CHZ - Ing.Kup
4.CH / 3 (ANJ) - PER - Ing.Odvárka
4.CH / 6 (PER) - EKO - Ing.Paseková