Změny rozvrhu na pátek 24. 5. 2019

3.B   PRA  -  Ing.Krajčiová

1.A, 2.A, 3.A -  PRA - Mgr.Hamouz
sraz 8,00 hod - chmelnice Velbloudí hrby
(za Školním statkem směr Pavlíkov)
- pracovní oblečení, boty, rukavice, pláštěnka,
 nádobu + lžíci na polévku.

 


 

Změny rozvrhu na čtvrtek 23. 5. 2019

3.B   PRA  -  Ing.Krajčiová

1.A, 2.A, 3.A -  PRA - Ing.Pazdera 
sraz 1. A 7,50 hod u školy 
2.A a 3.A sraz 8,00 hod - chmelnice Velbloudí hrby
(za Školním statkem směr Pavlíkov)
- pracovní oblečení, boty, rukavice, pláštěnka,
 nádobu + lžíci na polévku.

 

 

 

 


 

Změny rozvrhu na středu 22. 5. 2019

3.B   PRA  -  Ing.Krajčiová

 


 

Změny rozvrhu na úterý 21. 5. 2019

3. B / 2         -     ZAZ - Ing.Morovjan
3. B / 3 (OŽP) -  ZAZ - Ing.Gregorová
3. B / 4 (PPŘ) - ODP - Ing.Krajčiová
3. B / 5 (ZSV) -  MAT - Mgr.Truksová
3. B / 8,9        -    IKT - Mgr.Pelcová

 


 

Změny rozvrhu na pondělí 20. 5. 2019

3. B / 2 (CJL) -  BIO - Ing.Gregorová
3. B / 5 (BIO) - CHE - Ing.Krajčiová
3. B / 6     TEV  -  Ing.Krajčiová

Obor Agropodnikání

praxe provozní čtvrtek 23.5. a pátek 24.5.
na Školním statku - zavádění chmele
pracoviště bude upřesněno ve středu

 

 


 

Změny rozvrhu na pátek 17. 5. 2019

1. A / 1 (CHE) - ZSV - Ing.Paseková
1. A / 4 (PER) - CHE - Mgr.Truksová

1.CH / 2 (BIO)  - ETE - Ing.Krajčiová
1.CH / 4 (ETE) - ANJ - Mgr.Štruncová
                         - ANJ - Mgr.Vlčková

3.AB / 1 (CHZ,OŽP) - OCR - Ing.Gregorová
                                 - CHE - Ing.Krajčiová
3.AB / 2 (OCR,CHE) - ANJ - Mgr.Vlčková
3.AB / 3 (ANJ) - EKO - Ing.Paseková

3.CH / 4 (MAT) - EKO - Ing.Paseková

Od  pondělí 20.5.
- provozní praxe oborů Agropodnikání a Chovatelství

 

 


   

Změny rozvrhu na čtvrtek 16. 5. 2019

! 1.CH výuka ve třídě 4.A  čtvrtek a pátek !
____________________________________
1.CH / 3 (CJL) - ZSV - Mgr.Češpírová

2. A / 3,4 (CHE,PER) - IKT - Mgr.Pelcová

3.CH / 8,9   - cv.CHZ - Ing.Kup

 


 

Změny rozvrhu na středu 15. 5. 2019

1. A / 4,5      -   IKT   -   Mgr.Pelcová

1.CH / 7,8    - cv.CHZ - skupina B - Ing.Štolcová

 

 


 

Změny rozvrhu na úterý 14. 5. 2019

Národní výstava hospodářských zvířat Brno
1. A   odborná exkurze - Ing.Paseková
2. A   BPRA - p.Pidrman
2.CH BPRA - Ing.Odvárka
3.AB odborná exkurze - Ing.Morovjan
3.CH BPRA - Ing.Urbanová, Ing.Špička
___________________________________
1.CH / 1 (ZAM) - CHZ - Ing.Gregorová

 


 

Změny rozvrhu na pondělí 13. 5. 2019

1. A / 5,6 (TEV,ZSV) - cv.PER - Ing.Pazdera

1.CH / 5    TEV - Mgr.Hamouz

2. A / 2 (ANJ) - PER - Ing.Pazdera
2. A / 6 (CHZ) - ANJ - Mgr.Štruncová

3.AB / 5 (CHZ,BIO) - PER - Ing.Gregorová
                                - CHE - Ing.Krajčiová
3.AB / 8,9   -   ANJ - Mgr.Vlčková

 


 

Změny rozvrhu na pátek 10. 5. 2019

3. A   PRA  p. Pidrman
__________________________
1.CH / 1 (ANJ) -  BIO - Ing.Pazdera
1.CH / 2  (BIO) - CHE - Ing.Krajčiová
1.CH / 4 (ETE)  - CHE - Ing.Krajčiová

2. A / 3 (ANJ) - BIO - Ing.Odvárka

3. B / 1 (OŽP) - CHE - Ing.Krajčiová
3. B / 2 (CHE) - OŽP - Ing.Pazdera
3. B / 5 (EKO) - PPŘ - Ing.Paseková

 


 

Změny rozvrhu na čtvrtek 9. 5. 2019

1. A / 7,8 cv.CHZ - Ing.Gregorová

1.CH / 2 (CJL)   -  BIO - Ing.Pazdera
1.CH / 5 (oběd) - ANJ - Mgr.Štruncová
                            - ANJ - Mgr.Vlčková

2. A / 2 (MOV) - CHZ - Ing.Kup