Změny rozvrhu na čtvrtek 19. 10. 2017

4. A   PRA – Ing.Morovjan
4. B   PRA – Ing.Krajčiová
_______________________________

1. A / 3 (CHZ) – ZAM,FYZ – Ing.Paseková

1.CH / 2 (KYN) – ZAM – Ing.Paseková

2.AB / 2 (CHZ,GPD) – ZSV – Mgr.Štruncová
2.AB / 3 (PER,MNA) – BIO  – Ing.Odvárka
2.AB / 4 (BIO) –  CJL  –  Mgr.Češpírová

3. A / 3 (VET) –  ZSV – Mgr.Hamouz
3. A / 4 (CHZ) – ZAM – Ing.Odvárka
4.CH / 1 (IKT)   –  EKO  – Ing.Paseková
4.CH / 2  (IKT)  –  CHK  – Ing.Urbanová
4.CH / 5 (PER) –  MLV  – Ing.Odvárka
4.CH / 8 (ZSV) – CHEX – Ing.Morovjan

Změny rozvrhu na středu 18. 10. 2017

3. A   PRA -  p.Pidrman
________________________________________________

1.CH / 1 (CHK) – CHZ – Ing.Kup
1.CH / 3 (CHZ) – TEV – Mgr.Hamouz
1.CH / 6 (ZAM) – KYN – Ing.Morovjan
2.CH / 2 (MAT) – CHEX – Ing.Morovjan
2.CH / 3 (CHE) –  MAT  – Mgr.Truksová
2.CH / 4 (CHK) –  ANJ  –  Mgr.Štruncová
4. A / 1  (MAM) – CHZ – Ing.Morovjan
4.AB / 2 (EKO) – MAT– Mgr.Pelcová
4.CH / 2(CHEX)  – CHZ – Ing.Kup
4.CH / 4 (CHZ)    – MAT– Mgr.Pelcová
4.CH / 5 (CHK) – CHEX – Ing.Morovjan

 

 


Změny rozvrhu na úterý 17. 10. 2017

2. A   PRA -  Ing.Odvárka
2. B   PRA -  Ing.Paseková
_______________________________

1.CH / 2 (CHZ) – CHK – Ing.Urbanová
1.CH / 6 (ZSV) – CHE – Ing.Krajčiová
2.CH / 2 (ZAM) – MAT – Mgr.Truksová
2.CH / 8,9    – cv.CHE – Mgr.Truksová

3. A / 2 (EKO)  – PER – Ing.Gregorová
3. A / 5,6     – cv.CHZ – Ing.Morovjan
4. B / 1 (PPŘ) – APB – Ing.Gregorová
4. B / 2 (APB) – OŽP – Ing.Pazdera
4.AB / 7,8        – IKT  – Ing.Pazdera
4.CH / 1(MLV)  – MAT – Mgr.Pelcová
4.CH / 3,4   – cv.PER  – Ing.Pazdera

 


Změny rozvrhu na pondělí 16. 10. 2017

3. A / 2 (CJL)  – CHZ – Ing.Morovjan
3. A / 9 (ZSV) – ANJ  – Mgr.Vlčková
4.CH / 3 (EKO)  – CHEX – Ing.Morovjan
4.CH / 4 (CHEX) – CHK  – Ing.Urbanová

Změny rozvrhu na pátek 13. 10. 2017

3.A PRA – Ing.Odvárka
___________________________________

2.AB / 5 (ZAM,EKL)  – CJL – Mgr.Češpírová
2.CH / 4 (BIO) – MAT – Mgr.Truksová
4.CH / 1 (CJL) – CHZ – Ing.Kup
4.CH / 6 (MLV) – CHEX  – Ing.Morovjan

 

Změny rozvrhu na čtvrtek 12. 10. 2017

3.A, 3.CH, 4.AB, 4.CH / 2,3 hod – CJL
– divadelní představení
ped. doprovod –3.A – Mgr.Vlčková, 3.CH  Mgr.Štruncová,
4.AB Mgr.Vlčková, 4.CH Ing.Pazdera
od 4. hod výuka dle rozvrhu
___________________________________
1. A / 3 (CHZ) – MAT – Mgr.Pelcová
2. A  / 2 (CHZ)  – ZAM – Ing.Odvárka
2.AB / 6 (CHE) –  ANJ – Mgr.Vlčková
2.CH / 2 (CJL) – ZSV – Mgr.Hamouz
3. A / 2,3 (ANJ,VET) – CJL
3. A / 5  (PER)  – ANJ – Mgr.Vlčková 
3.CH / 2,3 (KYN,CHK) – CJL
3.CH / 4 (VET) – PER – Ing.Pazdera
4.AB / 2,3 (ANJ,MAT) – CJL                     
4.AB / 4 (CJL) – ANJ – Mgr.Štruncová
4.CH / 1(IKT) – CHEX – celá třída – Ing.Morovjan
4.CH / 2,3 (IKT,ANJ) –  CJL
4.CH / 5,6 (PER,CHK) – ZSV – Mgr.Hamouz