Beseda chovatelů s mezinárodní rozhodčí

Beseda chovatelů s mezinárodní rozhodčí
28. 11. 2017
V úterý 28. listopadu navštívila naší školu mezinárodní rozhodčí paní ...


V úterý 28. listopadu navštívila naší školu mezinárodní rozhodčí paní Olga Dolejšová, která má aprobaci na všechna plemena psů a může posuzovat i soutěže (BIS, BOD, junior handling, nejlepší chovatelská skupina, nejlepší pár psů, ...), zároveň je majitelkou velmi známé chovatelské stanice od Dvou ořechů.

Studentům oboru chovatelství předvedla paní Dolejšová detailní posouzení Chodského psa, zároveň jej hodnotila i v pohybu. Psa Endyho přivedla studentka třetího ročníku Michaela Trnobranská, která ho i sama předvedla. Studenti se dále seznámili s výstavními tituly a bylo jim vysvětleno čekatelství na budoucí šampiony.

 

Beseda chovatelů s mezinárodní rozhodčí