Hokejové utkání s SOU Nové Strašecí

Hokejové utkání s SOU Nové Strašecí
13. 12. 2017
Ve středu 13. prosince odehráli reprezentanti naší školy přátelský zápas ...

 

Ve středu 13. prosince odehráli reprezentanti naší školy přátelský zápas s týmem SOU z Nového Strašecí. Díky velmi dobré taktické přípravě se i přes nenadálé zdravotní komplikace některých nominovaných podařilo našim hráčům jasně zvítězit v poměru 9:1. Utkání nám vyšlo i díky promyšlené sestavě, kterou poskládal hrající trenér a manažer týmu Ivan Kup. Veliký podíl na výhře měl bezchybný výkon brankáře Jirky Řenče, vynikající střelecká úspěšnost Matěje Dyršmída, který vsítil 6 gólů, a jistá obrana v čele s naším absolventem Davidem Šilerem.

Pochvala patří všem reprezentantům i členům realizačního týmu. A také dík všem fanouškům, kteří nás v těžkém utkání podpořili.

Fakta o utkání:
SZeŠ Rakovník : SOU Nové Strašecí - 9:1

Sestava domácích: v bráně - Jirka Řenč (4.CH), obrana - David Šiler (absolvent 2008), Milan Hůla (přítel školy), Ivan Kup (učitel), útok - Honza Drexler, Matěj Dyršmid, Martin Husák (všichni 3.A) a Jaroslav Hamouz (učitel), Lukáš Cajthaml (4.A), Matěj Baloun (2.B).

Branky a asistence: 
M. Dyršmíd 6 gólů + 2 asistence
L. Cajthaml 1+1, J. Hamouz 1+0, I. Kup 1+1, M. Husák 0+3, J. Drexler 0+2

 

Hokejové utkání s SOU Nové Strašecí