Druhé kolo studentských prezidentských voleb

Druhé kolo studentských prezidentských voleb
17. 01. 2018
V úterý a ve středu 16. a 17. ledna se na naší škole uskutečnilo druhé kolo ...

 

V úterý a ve středu 16. a 17. ledna se na naší škole uskutečnilo druhé kolo studentských prezidentských voleb. Do urny přišlo vhodit svůj hlas 76 z celkového počtu 134 oprávněných voličů, volební účast tedy činila přibližně 57%. Po sečtení všech hlasů bylo skóre následující: zvítězil Jiří Drahoš s celkovým počtem 48 hlasů (67%), Miloš Zeman získal 24 hlasů (33%), čtyři odevzdané hlasy byly neplatné.

Více o studentských volbách nejen na naší škole si můžete přečíst např. zde:
//rakovnicky.denik.cz/zpravy_region/studenti-si-vyzkouseli-volbu-prezidenta-20180118.html

 

Druhé kolo studentských prezidentských voleb