Veletrh studentských firem

Veletrh studentských firem
12. 04. 2018
Studenti třetích ročníků všech oborů na naší škole mají možnost zapojit se ...


Studenti třetích ročníků všech oborů na naší škole mají možnost zapojit se do vzdělávacího mezinárodního projektu JA firma. Po uzavření smlouvy s organizací Junior Achievement, o.p.s. studenti založí svou vlastní obchodní společnost, ve které celý rok podnikají. Zpracují podnikatelský záměr, vyrábí, propagují a prodávají svůj produkt, evidují účetní doklady a komunikují s obchodními partnery.

Práce pro vlastní firmu umožní studentům získat praktické dovednosti v oblasti podnikání a spoustu zážitků a zkušeností navíc např. prezentaci firmy před odbornou porotou. Každý rok se v jednotlivých zemích konají soutěžní a prodejní veletrhy studentských firem. V České republice se letos konal veletrh v nákupním centru Harfa dne 12. dubna.

 

Veletrh studentských firem